מופע אש ומופע להטוטים לחג הפורים!

אנחנו עדין לא יודעים האם בחג הפורים המתקרב נופיע במופעים אמיתיים או במופעים בזום, שידור חי או הקלטה של מופע. ולכן אנחנו מתכוננים לכל האפשרויות ומקווים להופיע באופן אמיתי אצלכם בחג הפורים!

מופע לראש חודש אדר

מופעי הפורים בשנה רגילה מתחילים כמופעי פתיחה של חודש אדר, מופע להטוטים בראש חודש אדר ומופע אש שמכניס את הקהל לאווירה הפורימית ולחודש אדר.

לאחר מופע האש בראש חודש ממשיכים למופעים בתוך החודש, החל מתחילת חודש אדר ועד לפורים עצמו. כאשר השיא של המופעים הוא ביום התחפושות בבתי הספר.

מופע ביום התחפושות בבתי הספר

יום התחפושות בבית הספר נחגג יום לפני תענית אסתר, וזה היום שבו אנחנו מגיעים לבית הספר, וכל התלמידים המחופשים זוכים לצפות במופע להטוטים מצחיק ומבדר שמתאים בדיוק לאווירה הפורימית.

בתמונות המצורפות ניתן לראות תמונות המופעים בשנה שעברה, ממש ברגע האחרון לפני תחילת הסגרים וביטול המופעים.

מופע להטוטים בליל קריאת המגילה

השיא הבא של מופעי חודש אדר הוא כמובן במסיבות פורים במופע המרכזי שאחרי קריאת המגילה, המופעים מתחלקים למופע מוקדם מיד אחרי הקריאה ומופע נוסף שאנחנו מופיעים בסמוך למופע הראשון, למקומות שרוצים לקרוא קצת יותר לאט או לעשות סעודת פורים מפוארת ולאחר מכן מופע אש ולהטוטים שיתן אווירה מצחיקה ומהנה לחג הפורים.

מופע להטוטים ביום פורים

ביום פורים אנחנו מופיעים עד לשעה 13:00 על מנת שנספיק להגיע לסעודות פורים עם המשפחות שלנו. ולכן פנויים למופעים מוקדמים שמסתיימים עד לשעה 13:00.

מופע אש ולהטוטים לפורים בירושלים

בערים המוקפות ובראשם ירושלים המופעים נקבעים ליום שאחרי קריאת המגילה בכל הארץ, ואנחנו זמינים ושמחים לחגוג את פורים דמוקפים עם הירושלמים ולשמח אותם בחג הפורים שלהם.

המופעים בירושלים לא מוגבלים בשעות או בזמן, ואפשר להזמין לכל שעה ביום או בליל פורים.

וגם למחרת ביום הפורים של ירושלים אנחנו שמחים להגיע לעיר הבירה ולהופיע בירושלים, כיף לחגוג ולמשוך את חג הפורים ליומיים. ובמיוחד כשהשמחה משולבת עם מופע להטוטים ואש של תיאטרון מופאש!

אופי המופעים בפורים

בפורים עצמו אנחנו ממליצים להזמין את מופאש- מופע אש ולהטוטים שהוא מופע מצחיק ומבדר עם אופי פורימי יותר ומתאים לאווירה הקלילה של החג.

בימים שלפני פורים או בראש אדר ניתן לשלב את מופאש (מופע הלהטוטים) או להזמין את אגדת להטוטים – המסע של להב עם התאמה לחג הפורים.

מתלבטים מה להזמין? רוצים שנדבר על זה?

להזמנת מופעים חיים או מופעים בשידור צרו אתנו קשר ונשמח להופיע אצלכם.

צפו בסרטון של מופאש שיעביר לכם בצורה טובה את האווירה והצחוק במופע של תיאטרון מופאש>>

מופע מצחיק לפורים

המסע של מופאש – גלגולי האתר של מופאש והסיפור עם גוגל

אם אתם עוקבים אחרי מופאש מאז הקמתו, כנראה שהכרתם את האתרים השונים שהיו לנו, החלק מאתר הראשון והצבעוני מאוד, ועד לאתר הנוכחי שהוא אתר מלא בתוכן ובחידושים.

האתר הראשון של מופאש

האתר שהתחיל כאתר פלאש צבעוני ומלא אפקטים נבנה עוד לפני שהיה לנו המופע הראשון שהופענו בפועל, והוא הביא גם את שני המופעים הראשונים ישירות מהאינטרנט.

הודות לשירות האירוח שאירח את האתר קפצנו באופן די מהיר למקום הראשון בגוגל והיינו בו שנים רבות. מה שעזר לנו להתפרסם ולקבל טלפונים והזמנות של מופע אש ולהטוטים, ולאחר מכן הזמנות של ההצגות שלנו אגדת להטוטים ואוצר הזהב.

זוכרים איך היה נראה האתר הראשון?

האתר הראשון של מופאש - שנת 2005 (לערך)
האתר הראשון של מופאש – שנת 2005 (לערך)

האתר היה חדשני מאוד לזמנו, והציג גלריית תמונות, קטעי וידאו, ואפשר גם ליצור קשר עם מופאש ולהזמין מופעים והצגות.

האתר השני של מופאש

לאחר כמה שנים עם האתר הראשון התקדמנו לאתר חדש ומעוצב בצורה קצת שונה, שגם הוא שמר את מופאש במקום הראשון והיה מאוד חדשני לזמנו

האתר השני של מופאש (2010 בערך) - מעוצב בצורה מיוחדת ומציג את מופאש בצורה חדשנית
האתר השני של מופאש (2010 בערך) – מעוצב בצורה מיוחדת ומציג את מופאש בצורה חדשנית

האתר השני הציג אנימציה שהגולשים אהבו מאוד, והרבה מהטלפונים היו: "אני באתר הכתום שחור – זה ממש יפה, רציתי להזמין מופע אש ומופע להטוטים".

במשך זמן רב החזיק האתר השני מעמד והיה במקום הראשון בגוגל, אבל אז בגלל כמה טעויות טכניות ובגלל שגיאות באינדוקס ובבנית הדפים באתר, האתר נפל עד למצב שלא היה ניתן למצוא את האתר בכתובת המלאה שלו בגוגל (היתה כתובת משנית ששם הוא הופיע)

האתר השלישי והנוכחי של תיאטרון מופאש

עקב העלמות האתר מגוגל, וגם בעקבות הצורך לעדכן את האתר במקביל לתחזוקה של עמוד הפייסבוק של התיאטרון שם העלנו תכנים פופלרים וסיפרנו על המופעים וההצגות שלנו, החלטנו לפני כשנתיים שצריך לחדש את האתר ולבנות אותו בצורה חדשה ומקצועית יותר.

בחרנו בטכנולוגיית וורדפרס שמאפשר קידום בצורה נוחה, והצבנו מטרה: "לכבוש את המקום הראשון בגוגל" במשך הזמן עבדנו קשה, ועשינו עבודה רבה על מנת לקדם את האתר. ובסופו של דבר לאחר עבודה והשקעה רבה הצלחנו לכבוש את המקום הראשון בגוגל עם האתר החדש והעדכני של מופאש.

האתר של מופאש - מופע אש ולהטוטים
האתר של מופאש – מופע אש ולהטוטים

עמי חניא – החליט להעביר את הידע והיכולת לקדם את האתר ולבנות אותו בצורה נכונה, ובבלוג שלו אפשר לקרוא בפירוט על האפשרות לקדם את אתרים ולהביא אותם למקום בולט בגוגל.

אם אתם רוצים לדעת עוד פרטים על תוכנית קידום האתרים של עמי וחברת CloseApp בקרו בבלוג של עמי וקראו על הדרך המיוחדת של מופאש, מהרשימה השחורה אל הפסגה.

ועל התוכנית החדשה של עמי והחברה לקידום מלווה. דרך חדשנית ויעילה לקדם את האתר שלכם.

להיות אופטימים מתכוננים למופע לחנוכה והצגות לחנוכה

עדין לא ברור מה יהיה המצב בעוד כחודש וחצי כשנגיע לחגוג את חג החנוכה, האם יהיה סגר או שאולי נזכה לחזור ולהופיע. הטלפונים למופיע חנוכה, ולהצגות מתחילים לזרום ואנחנו מוסיפים בכל הסכם את הסעיף הבא:

במקרה של סגר ואי אפשרות מבחינת הממשלה לקיים מופעים לא ידרש פיצוי.

ועדין עם כל זה אנחנו ממשיכים להיות אופטימיים ולתכנן ולתאם את מופעי חנוכה, המופע שלנו "מופאש" עובר התאמות כמו בכל שנה והופך למופע אש ואור לחג החנוכה, וההצגה אגדת להטוטים עוברת גם היא התאמה והופכת להצגה לחנוכה.

מופע בשמחת בית השואבה
מדליקים את חנוכה – מופע אור ואש צילומים: יעקב נחומי

כפי שאפשר לראות בעמוד שבו אנחנו מספרים על ההפעלה לחנוכה, תיאטרון מופאש מציג לכל מתנ"ס, ישוב, עיר או קהל שרוצה ליהנות ממופע משולב של אור אש ותוכן. את ההצגה אגדת להטוטים ואת המופע – "מופאש".

השנה עם המגבלות והתנאים מסביב לא ברור מה יהיה ולכן אנחנו מציעים אלטרנטיבות נוספות:

  • מופעי קפסולות – מופעים קצרים וממוקדים במחירים סבירים שמאפשרים למזמינים לקבל מופע LIVE לכל הציבור בחלוקה לקפסולה – מופעים על בסיס סרט נע והרשמה מראש של הציבור וכניסה מבוקרת.
  • מופעי שמחה – מופעים שבהם אנחנו מסתובבים בעיר או בישוב עם רכב שמחה או בעצמנו, עוצרים בנקודות מרכזיות ומביאים את השמחה אל הציבור במרפסות ובבית.
  • מופע אצלכם בסלון – אפשרות לשידור המופע לקהל בבית הישר מהאתר שלנו. (דרך ערוץ היוטוב של מופאש או גוגל דרייב).
  • ההצגה אגדת להטוטים אצלכם במחשב הביתי – צפיה בהצגה אגדת להטוטים בחיק המשפחה בלי לצאת מהבית, ובצורה חוויתית ומהנה.

בנוסף על כל אלו, עמי חניא (מנהל התיאטרון) שהוא גם המנכ"ל של חברת CloseApp המפתחת משחקים וחידונים מציעים השנה פעילויות מדליקות בשיתוף עם שרית ברנס לחג החנוכה. וגם אותם אפשר להזמין ולהפעיל למרות ועם סגר שיהיה או לא יהיה.

משחק הרפתקאות לחנוכה – שמונה בעקבות הכד – לפרטים על המשחק באתר של שרית ברנס לחצו כאן>>

שמונה בעקבות הכד- משחק הרפתקאות חוויתי לימודי לחנוכה
משחק לחנוכה און ליין

חידון OrQuiz – חידון ושעשועון טירוויה און ליין בנושא חנוכה עם שאלות מאתגרות המתאימות לכל המשפחה, לחצו כאן לקבלת פרטים על משחק QrQuiz באתר של חברת CloseApp
וכאן לקבלת פרטים על ההפעלה המיוחדת של QrQuiz לחנוכה>>

"על הנסים ועל הגבורות" – משחק טריוויה אינטראקטיבי לחנוכה ORQUIZ
מופאש - מופע והצגה לחנוכה
מופע לחנוכה תיאטרון מופאש צילומים: יעקב נחומי

כיף להיות חלק מערוץ תוכן ערכי – ערוץ אפיקומן

עם תחילת הקורונה והמגבלות על התכנסויות היה ברור שעולם התרבות והמופעים הולך להשתנות, עשינו התאמות רבות למופע ולאפשרות לצרוך את התכנים שלנו בין השאר באמצעות שידור או הקלטות של המופעים וההצגות, מופעי שמחה ברחוב, מופעים קצרים בקפסולות ועוד.

לידת ערוץ תוכן מתוך משבר הקורונה

בקבוצת האמנים אית"י עלה הצורך הגדול של האמנים להופיע והצורך הגדול של הציבור לקבל עוד ועוד תוכן על מנת להעביר את הסגר ואת הזמן בבית בצורה קלה וחוויתית יותר. לאחר דיונים רבים ורעיונות שעלו. הוחלט על ידי כמה אמנים חלוצים להקים ביחד ערוץ תוכן שירכז את כלל התכנים שיש לאמני הערוץ להציע.

לגרעין המייסד של האמנים הצטרפו עוד אמנים ואמניות שהתלהבו מהרעיון, כאשר כלל האמנים שותפים בערוץ ובתכניו, וכל אחד מביא את עולם התוכן שלו אל הערוץ.

בקרו והכירו את ערוץ אפיקומן

וככה נוסד ונולד ערוץ אפיקומן – ערוץ תוכן יהודי וערכי המאפשר גלישה וצפייה בתכנים איכותיים במקום אחד.

לגלישה וצפיה בערוץ אפיקומן לחצו כאן>>

עמוד התוכן של מופאש בערוץ אפיקומן
העמוד של תיאטרון מופאש – מופע אש ולהטוטים באתר אפיקומן

ערוץ אפיקומן מאגד בתוכו מעל 20 אמניות ואמנים בתחומי יצירה שונים ומגוונים, מה שמאפשר לקבל תכנים המותאמים לטווחי גילאים ולכלל האנשים שירצו לגלוש ולהשתמש בערוץ.

בין שאר התכנים בערוץ ניתן לצפות בסרטונים המיועדים לקהל הילדים, סרטונים לכל המשפחה, שירים ויצירות מוזיקאליות, תיאטרון ומופעי בובות, שירי ילדים, סרטונים לנוער, קליפים. ועוד.

תיאטרון מופאש בערוץ אפיקומן

גם אנחנו בתיאטרון מופאש ראינו צורך גדול בערוץ ורצינו שהתכנים שלנו יוכלו להגיע לכל בית שיחפש צפיה איכותית ותכנים מעולים. אפשר להכנס לעמוד של תיאטרון מופאש בערוץ אפיקומן ולהתרשם 🙂

כמו שאפשר להנות מקטעים מהמופעים של תיאטרון מופאש ולצפות בקטעים ממופע האש, ומופע הלהטוטים שלנו, וכמובן הצגות התוכן, אנחנו מקווים שבקרוב יהיה אפשר לצפות בהצגות וקטעים שלמים יותר של תיאטרון מופאש באתר אפיקומן.

וכמו שאומרת הססמה של ערוץ אפיקומן – אפיקומן בדיוק מה שחיפשת!
מוזמנים להכנס לערוץ ולהתחיל לצרוך תוכן בצורה אחרת וטובה יותר.

ערוץ אפיקומן מציג שיתוף פעולה בין אמנים ונולד מעבודה משותפת בקבוצת אית"י אמנים יוצרים תרבות יהודית. אנחנו בתיאטרון מופאש מאמינים בשיתופי פעולה ויצירת תוכן (דיגיטלי וכזה שאינו דיגיטלי) משותפת. אז אם אתם אמנים, או בעלי רעיונות צרו איתנו קשר ונשמח לחשוב ולשתף פעולה.

מופעים באון ליין – הקרנות של הצגות ומופעים של תיאטרון מופאש

בתקופה המיוחדת שבה אנחנו נמצאים אנחנו מספקים ומקבלים את התרבות שלנו באופנים שונים ובצורות אחרות ממה שהיינו רגילים.

עם כניסת הקורונה ביססנו את היכולת של תיאטרון מופאש להעביר הצגות ומופעים לפי התקנות המשתנות ובהתאם לכללים. וכך נולדו להן דרכי העברה מגוונות ומיוחדות.

שידור הצגה או מופע און ליין

בהתאם לכללים ולתקנות, הרבה גופים שמזמינים הפעלות מעדיפים לקבל את ההצגה בשידור ישיר, או את המופע בשידור זום, או פשוט בקישור ליוטוב או לגוגל דרייב אותו הם יעבירו הלאה אל קהל הצופים.

כתיאטרון שמשתדל להיות גמיש ולהתאים את עצמו לצרכי הקהל, יצרנו אפשרות לרכוש מאיתנו צפיה בהצגות בהקרנה און ליין, המזמינים מקבלים קישור מיוחד לדרייב שאותו הם מעבירים לקהל הצופים.

הקישור שמתקבל פתוח לזמן שהוגדר מראש ובזמן הזה יכולים הצופים לצפות מהבית בהצגה או במופע.

עד היום מכרנו לא מעט הצגות ומופעים בדרך הזו, והתגובות מהקהל מעולות וההנאה גם היא חוויות ומהנה. כמובן לא כמו במופע חי אבל מתקרבת לשם.

והכי חשוב שכל אחד צופה בזמן ובמקום שמתאים לו.

מופע או הצגה מול קהל בקפסולות

כפי שכתבתנו בפרסומים מוקדמים אנחנו מופיעים גם בקפסולות ובמופעים משתנים לפי הזמן והמקום האפשריים.

לכל לקוח ולכל זמן אנחנו מתאימים את המופע בהתאם. וניתן לעקוב אחרי עמוד הפייסבוק שלנו ולראות הודעות תכופות יותר על מופעים ואיך ואיפה הם מתקיימים.

מופעי זום – בהתאמה אישית

ניתן להזמין גם מופעים בזום, או מופע שמשודר בפלטפרומות אחרות ואז דיון או שאלות ותשובות בזום.
בין ההפעלות שהפעלנו עד היום, היו גם הזמנות להרצאות והרחבות למי שמחפש לקבל קצת מידע או סיפורים מאחורי הקלעים של עולם האמנים בכלל ושל אמני הבמה הלהטוטנים בפרט.

כמו תמיד בכל שאלה או בקשה, אפשר ליצור איתנו קשר ונשמח לתת את המענה שמתאים לכם, למופע אש, הצגת תוכן בשילוב אש ומופעי להטוטים באופן כללי.

ההצגות והמופעים שניתן להזמין בהקרנה און ליין:

נשמח לעמוד לרשותכם 🙂 צרו איתנו קשר.

מופע און ליין
מופאש - מופאש אש ולהטוטים און ליין ובקפסולות

הופעות "שמחה" בחג הסוכות – שמחת בית השואבה

לא פשוט להופיע עם מסיכה – אבל החיוך נשמר!

אחרי שחשבנו שחוזרים לשגרה ואחרי הופעות ומופעים שבהם הוזמנו והתחלנו להופיע מול קהל בכמה מקומות ברחבי הארץ (לפי הכללים כמובן). ואחרי שהתכוננות למופעים בחגי תשרי…
הגיע הסגר של חגי תשרי שסגר בחזרה את המשק ובצורה משמעותית ביותר ביטל את האפשרות להופיע ולשמח.

עם כל זה רכזי התרבות בערים השונות העלו רעיון של מופע ושמחה לתושבים למרות הכל, והפעם בצורה מיוחדת, הרכזים הציעו שנצא לסיבוב הופעות ברחבי העיר עם רכב "שמחה" (הרכבים שמלווים תהלוכות של ספרי תורה).
הרכבים ישמיעו מוזיקה ויאירו את השכונה עם האורות והאפקטים שלהם. ואנחנו נסע בצמוד אליהם, בכל נקודת רחוב מרכזית שמרכזת המון בתים (צמתים, חניות וכיכרות) נעצור ונופיע בפני הקהל שיצפה בנו מהמרפסות ומהחלונות.

מופאש – מופע במגבלות הקרונה

היום הופענו עם משאית שמחה ברחבי העיר רמלה.היה כיף לשמח ולראות את התושבים הרבים שנמצאים בסגר בבתים.יוצאים אל המרפסות, רוקדים ושמחים ומוחאים כפיים.מקווים לחזור להופעות רגילות בקרוב אבל בנתיים ממשיכים לאלתר ולהופיע לפי התקנות.ישר כח לעריית רמלה על ההפקה המושקעת והסיבובים מלאי השמחה ברחבי העיר.

Gepostet von ‎תיאטרון מופאש – מופע אש ולהטוטים‎ am Mittwoch, 7. Oktober 2020
סרטון של מופע "שמחה" ברחובות העיר – תיאטרון מופאש

לצפיה בפוסט המקורי בעמוד הפייסבוק של תיאטרון מופאש לחצו כאן>>

ואכן זכינו והצלחנו לשמח את התושבים, בכמה ערבים במהלך החג התייצבנו במקום מרכזי בעיר, שם חברתי לאנשי התרבות (והתרבות התורנית), נצמדנו לרכב "שמחה" ולניידת שליוותה את כל המסע. ויצאנו לטיול ארוך ומהנה ברחבי העיר.

כל כך מחמם את הלב ומשמח לראות את האור והשמחה שהצלחנו להביא אל התושבים. בכל נקודה שאליה הגענו התקבלנו במחיאות כפים, בצילומים ובהרבה רוח טובה שכל תושבי המדינה כל כך היו צריכים.

במיוחד בחג הסוכות שבו השמחה היא ענין משמעותי ובו נאמר שמי שלא ראה שמחת בית השואבה לא ראה שמחה מימיו. כיף ומחמם את הלב לראות את השמחה שהצלחנו לטעת בלב האנשים. ולתת תקווה גם בסגר ובריחוק שאנחנו נאלצים להתמודד איתו.

מדבקות וואצאפ שהפיק אלעד יורב על תמונות המופעים שלנו בערים

המופעים הקצרים עם לפידי האש, ומופעי האש המגוונים שהצגנו הוסיפו והחדירו את אווירת החג גם לאנשים המבודדים בבתים.

אנחנו מקווים כמובן לחזור ולהופיע בצורה רגילה וברוב עם. אבל עד אז אנחנו כאן למלא את המשימות ולשמח את הצופים בדרכים האפשריות.

תמונה ממופע השמחה של תיאטרון מופאש – מופעי אש ולהטוטים

כמו בפעמים הקודמות, הראנו שאפשר להופיע במופע אש ובמופעי להטוטים ולהשתלב בכל סוג מופע, מעבר להצגות ולמופעים שלנו. כמו לדוגמה שילוב בהצגות (האוצר מתחת לגשר), בתוכניות טלוויזיה (שלומי וסתם בקייטנה של הידברות) ועכשיו גם במופעי רחוב המותאמים לקורונה ולסגר.

סטיקרים של וואצאפ מופאש
סטיקרים שהופקו על מופעי השמחה של תיאטרון מופאש

הצגה ראשונה לאחר חצי שנה חוזרים קצת לשגרה

כמעט חצי שנה שלא הצגנו בפני קהל את ההצגה שלנו אגדת להטוטים ובשבוע שעבר סוף סוף חזרנו קצת לשגרה, והצגנו 4 פעמים את ההצגה בשני ישובים במתכונת של קפסולות (קהל שהתחלק ל-2 ובישיבה מחולקת עם מחיצות וריחוק לפי התקנות.

כיף יותר לחזור

כל כך כיף לחזור ולהופיע… במיוחד בהצגה הזו שאנחנו כל כך אוהבים. ולתת ערך לקהל בשילוב עם ההנאה מהלהטוטים שמשולבים בהצגה. לשמוע את מנגינת הפתיחה של ההצגה כל כך מחמם את הלב ונותן הרבה רצון ומוטיבציה להמשיך, להופיע ולהציג.

אם אתם שואלים את עצמכם אז אנחנו עוד זוכרים את הטקסט ואפילו הוספנו כמה בדיחות קורונה לרענון ההצגה.

אז איך היתה ההצגה?

התגובות להצגה "אגדת להטוטים" היו מעולות והקהל נהנה מאוד, ולמרות הקושי והקהל המצומצם והמסיכות על הפנים שמקשות לקבל פידבק מהקהל, נתנו כרגיל את כל מה שאנחנו יכולים ועם אנרגיות חזקות העלנו הצגה מעולה בשילוב להטוטים.

צפו בטריילר ההצגה אגדת להטוטים המסע של להב באתר יוטוב>>

ההצגה אגדת להטוטים עוסקת בלהב שמפחד וחושש מכל דבר אבל רוצה להיות גיבור. לאחר המגילה החשובה של הכפר נגנבת להב יוצא למסע הצלה של המגילה, במהלך המסע להב מגלה את הגבורה ומוצא את הבטחון העצמי שהיה כל כך חסר לו. ובזכות הגבורה וההתמודדות הפנימית הוא מתמודד עם הפחדים הגדולים שלו בדרך לגילו ומציאת מגילת הגבורה.

גלריית התמונות מההצגה מציגה קטעים שונים מההצגה ובין השאר את הדמויות השונות שלהב פוגש במהלך המסע שלו.
איש הסכינים ששומר בגבורה על הארמון של סולטן האש
גנב המגילה שמנסה להפחיד את להב
מיצי הדב המלכותי שמאוד אוהב להטוטים (וגם לאכול)…
וסולטן האש ששולט באש וגם בפחדים של להב
ובסוד הדמות הסודית שהיא המנטור שמלוווה את להב אל הצלחת המגילה.

עכשיו תורכם לפגוש ולהכיר את מופאש

ההצגה מוצגת ומותאמת בכל פעם לפי התאריך או האירוע שבו אנחנו מציגים, וכך ישנה גם התאמת תוכן וגם התאמה טכנית של ההצגה או המופע עם או בלי אש לפני האפשרויות של מופע ספציפי.

מעונינים ב-"מופע להטוטים" או בהצגה "אגדת להטוטים – המסע של להב" צרו איתנו קשר!

לתת במה ללהטוטנים צעירים! – נועם פרוכטר להטוטן

לאורך השנים יצא לנו לקדם להטוטנים אחרים ולתת להם במה במופעים שלנו.
רובם הגיעו כמחליפים לאחד משנינו במופעים שאחד מאיתנו לא הגיע.
ואחרי שבפוסט הקודם דיברנו על שיתופי פעולה.כשהתארחנו בתוכנית של שלומי וסתם בערוץ הידברות (במסגרת הקייטנה של הידברות).

לקדם להטוטנים חדשים ולתת להם במה

השבוע ב2 הצגות שהתקיימו בישובים שונים נתנו במה ללהטוטן מדהים ומאוד כשרוני.
קבלו את נועם פרוכטר! (חיים פרוכטר)
להטוטן בן פחות מ-13 שעושה דברים מדהימים!
נועם יודע לעשות להטוטים עם 3-4-5 קלאבים הוא מקפיץ בכשרון רב עד 9 כדורים!
זורק ותוסף עם תרגילים 5 טבעות ועוד מגווון להטוטים מרהיב!

המופע של נועם פרוכטר לאחר המופע של מופאש בהצכגה אגדת להטוטים
המופע של נועם פרוכטר לאחר המופע של מופאש בהצכגה אגדת להטוטים

ההבדל בין לעשות להטוטים לבין להופיע

מאוד שונה להתאמן בעצמך ולעשות להטוטים מדהימים כשאתה לבד, לבין לגרום לקהל הנאה וחוויה ממופע להטוטים, את הדרך להופיע לומדים דרך הרגלים (או הידיים) צריך להתאמן ולהיות מה שיותר מול קהל.
ולכן!

איך מקדמים אמנים חדשים? נותנים להם במה!

השבוע קיימנו כמה הצגות של ההצגה אגדת להטוטים ובסיום המופע ארגנו הפתעה לקהל שצפה בנו.
מופע להטוטים של נועם שקיבל זמן במה וקהל ונתן מופע מעולה!

נועם הופיע אחרינו והיה כיף כיף לראות איך הוא מופיע ומתחרגל מופעים בפני קהל.

התגובות בקהל היו מצויינות והם קיבלו בשמחה את ההצגה (כמובן 🙂 ) ונהנו מאוד לצפות בנועם ובכשרון המיוחד שלו.
אנחנו מאמינים שנועם ישתלב ויופיע בעצמו עם מופעים מצויינים ממש בקרוב.
מומלץ לעקוב אחרי נועם פרוכטר, ללא ספק צומח פה להוטטן מוכשר עם יכולות מדהימות בג'אגלינג ובלהטוטים שונים.

רוצים לפגוש את מופאש ואת נועם… דברו איתנו

במידה ותרצו להזמין את ההצגה שלנו אגדת להטוטים. או את המופע שלנו (אפשר בשילוב עם נועם) צרו איתנו קשר ונשמח מאוד להופיע גם אצלכם עם אגדת להטוטים ועם מופאש – מופע הלהטוטים המיוחד שלנו.

מופע להטוטים עם מופאש
מופע לפני מופאש

מה זה שיתוף פעולה? כל התשובות בתוכנית של שלומי וסתם!

כששלומי וסתם רוצים לדעת מה זה שיתוף פעולה (ולא שטיפת פעולה 🙂 ) הם מיד קוראים לעמי ויהודה מתאטרון מופאש. כי צמד להוטטנים שמופיע כל כך הרבה זמן ביחד חייב לדעת מה זה שיתוף פעולה ואיך עושים אותו. ואם גם אתם רוצים לדעת? קראו את הפוסט וצפו בפרק שמופיע בקישור למטה.

מה זה שיתוף פעולה? רוצים לדעת התשובה? קוראים למופאש!

השאלה "מה זה שיתוף פעולה?" עלתה ל שלומי וסתם – Shlomi & Stam The kosher jewish children show בתוכנית החדשה שלהם בקייטנת הילדים בערוץ הידברות

בכל פעם בסיום מופעים והצגות שלנו התגובה השכיחה ביותר היא:
"היה מדהים! אבל הכי אהבתי את השיתוף פעולה וההבנה בניכם, רואים את זה בשניה".

אז כצמד להטוטנים ששיתוף הפעולה הוא הדבר שהכי בולט בהופעות שלהם, וכמי שמופיעים ביחד הרבה שנים באש ובמים עם מופעים שונים והצגות שמשלבות תוכן ואיכות. עם להטוטים והרבה הומור.
שלומי לניאדו האלוף הזמין אותנו אל התוכנית להציג ולדבר על שיתוף פעולה, וגם קצת על עצמנו.

היה כל כך כיף להתארח בתוכנית, להופיע עם קטע שמראה איך לא לשתף פעולה, ואז עם קטע שמראה איך לשתף פעולה. ולספר קצת על עצמנו, על מופאש, ועוד המון הפתעות.

מופע להטוטים מדהים עם שיתוף פעולה!

המופעים וההצגות של מופאש הם דוגמה מדהימה לשיתוף פעולה וזרימה על הבמה, בהבנה כמעט עיוורת אנחנו מצליחים להעביר את מופעי הלהטוטים ומופעי האש אל הקהל. והקהל שרואה כמה אנחנו נהנים על הבמה ומרגיש איך הסינרגיה והאנרגיה שאנחנו מביאים אל הבמה עוברת אליהם.

מופעים גם בשידורי און ליין ובזום

אנחנו מאמינים שהאנרגיות האלו עוברות גם בשידורים חיים, או בצילומי ההצגות שלנו. ובחודשים האחרונים מתמקדמים ומופיעים גם במדיות דיגיטליות לפי הצורך והבקשות של הקהל. והתגובות מפתיעות. אז אם אתם מחפשים שידור חי או מוקלט ומלא של הצגות או מופעים של תיאטרון מופאש צרו איתנו קשר ונשמח להופיע גם אצלכם.

עד היום הזמינו אותנו עשרות מקומות להקרנות של המופעים בבתים של אנשים פרטיים או ישובים שהזמינו והם שולחים קישור יעודי שמגיע אל התושבים שיכולים לצפות בסרטונים.

רוצים לצפות בתוכנית במלואה? לחצו כאן ועברו לוידאו באתר שלנו!
לצפיה בסרטון של תיאטרון מופאש מתארחים אצל שלומי וסתם בערוץ הידברות>>

תיאטרון מופאש בערוץ הידברות
תיאטרון מופאש בתוכנית של שלומי וסתם

מופעים בקפסולות בהתאמה לתקנות והנחיות משרד הבריאות

היתרון הגדול של 'מופאש' מופע האש והלהטוטים שלנו הוא הגמישות, המופע יכול להתאים לכל צורך של הלקוח.

לדוגמה:
יש מופעים שהמזמינים מעדיפים שהמופע יהיה ללא אש, אז אנחנו מתאימים את המופע ומופיעים עם אורות וללא אש.
יש מופעים שבהם רוצים מופע ארוך או קצר יותר וגם שם אנחנו יודעים להתאים את המופע לכל צורך שעולה מהשטח.

התאמת המופע למופעים בקפסולות ולקורונה

לצערנו עם התפרצות הקורונה ישנן תקנות והנחיות שאינן מאפשרות מופעים במתכונת המונית, והצורך שעולה הוא מופעים קטנים יותר ומותאמים.
בזכות הגמישות של המופע שלנו אנחנו עושים התאמות שמאפשרות גם למקומות שצריכים לפצל את המופעים למופעים קטנים של עד 50 או 20 ילדים לפי התקנות.
במופעים הללו אנחנו מאפשרים להזמין להטוטן אחד בלבד שמעביר את המופע.
או שני להטוטנים בהתאמה לצרכי המופע.

המופע כרגיל מכיל המון הנאה בנוסף למופע הלהטוטים.
כדורים, לפידים, חד אופן, חד אופן ענק, טבעות, דיאבלו, דבל סטיק ועוד ועוד. נכללים במופע ומשולבים עם בדיחות והגשה שיוצרת חבילה שלימה של צחוק וכיף.
הצופים והמזמינים נהנים ומרעיפים מחמאות על 'מופאש' גם בגרסה המותאמת שלו 🙂

עובד מעולה בשטח

השבוע ערכנו כמה הופעות מותאמות לתנאי הקורונה והיתה הצלחה גדולה.
הופענו בגנים באופן מפוצל ובבתי ספר לקבוצות קטנות לפי התקנות שאפשרו מנהלי הקייטנות.

מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהזמין את המופע שלנו לקייטנות, בתי ספר, נופשים וכו' בהתאמה לתקנות.

מופע להטוטים קרונה
מופע להטוטים בזמן הקורונה

מדיניות ביטולים בתקופת הקורונה

כיוון שהתקנות משתנות מידי יום, והסגר מאיים עלינו בכל פעם מחדש, החלטנו במופאש לאפשר בתקופת הקורונה לבטל מופע עם שינוי התקנות ללא קנסות וללא תנאים מקבילים.

כל ביטול בתקופה הזו שנגרם כתוצאה משינוים ומגבלות שמוטלות על המקומות השונים יתקבל ולא תצטרכו לספק הסברים או לשלם על הביטול.
מצאנו שהמדיניות הזו מרגיעה את המזמינים והם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהזמנת המופע וביטולו בהמשך חלילה. תפגע בהם.

יהודה על חד אופן
צילום: אבישג אלבז

נשמח להיות בקשר!

מספר טלפון: 054-6702328
מלאו את הטופס וניצור קשר בהקדם