מופאש – מופע ליום העצמאות אש ולהטוטים – שמחים גם ביום העצמאות

במשך שנים אנחנו מופיעים עם המופע שלנו מופאש ביום העצמאות, המופעים מתחלקים לשני סוגי מופעים והנה הם לפניכם:

מופע בליל יום העצמאות

מופע להטוטים בבמה המרכזית ביום העצמאות, או מופע בבמה משנית לילדים, מופע ליום העצמאות בישוב או בקהילה. בכולם הופענו ואנחנו שמחים להופיע.

במרבית המופעים ליום העצמאות. מזמינים אותנו כמופע משלמים לטקס המרכזי של הישוב ליום העצמאות, לאחר טקס השאת המשואות או כל התפילה המרכזית לכבוד יום העצמאות.

המופע שלנו ביום העצמאות הוא מופע ארוך או קצר לבקשת הקהל ומותאם לאופי האירוע. באירועים גדולים אנחנו מופיעים עם מופע "מרוכז" יותר של כחצי שעה שהוא מופע ממוקד SHOW והדגש הוא על הלהטוטים.

ישנם מקומות שמזמינים את מופאש כמופע לילדים והמשפחות בזמן התפילה המרכזית של יום העצמאות.

באירועים קטנים יותר אנחנו מופיעים עם המופע המלא, ונותנים לקשר עם הקהל להיות כיפי ומהנה.

אירוע גדול – מעל 500 איש.

אירוע קטן – עד 500 איש.

מופאש מופע ליום העצמאות - מופע אש ומופע להטוטים ליום העצמאות

מופע ביום העצמאות

מקומות רבים מחפשים גם הפעלה ופעילות ליום העצמאות עצמו, בעיקר באירועים עם אורחים רבים. הופענו במוזיאונים ובבסיסי צהל, ובישובים שפותחים אירועים לקהל הרחב מהישוב ומחוצה לו.

לרוב המופעים ביום עצמו הם מופעי "שטח" עם המופע המלא של מופאש. והכל בשילוב של להטוטים, אש וכמובן הבידור והכיף שמופאש מביאים לכל אירוע.

כיף להופיע למשפחות ביום השמחה של המדינה כולה, אנשים מנפנפים ונהנים, מתיישבים עם האוכל או עם הפלאפל המסורתי ואנחנו שמחים להיות אלו שמופיעים לפניהם, וגורמים להם הנאה מלאה ביום העצמאות.

ישנם מקומות שמעדיפים להזמין גם את ההצגות של מופאש לאירועים יותר "מיושבים" שבהם אנחנו מופיעים באולם ומעבירים את ההצגה שלנו אגדת להטוטים בהתאמה ליום העצמאות.

מתי להזמין את המופע שלנו ליום העצמאות?

כמו כל מופע של מופאש, מומלץ להזמין מוקדם ככל האפשר. ושבועות רבים לפני היום העצמאות המופע וההצגות שלנו כבר תפוסים, ולכן כדאי להתקשר ולהזמין מוקדם, ולא לחכות לרגע האחרון.

הכלל של הזמנה מוקדמת נכון לכל חג וימים מיוחדים על מנת לשריין את התאריך והשעה שמתאימים לכם.

אפשר להזמין את המופע שלנו ליום העצמאות, בשיחה טלפונית ל-0546702328 או בצור קשר באתר שלנו, או בשליחה הודעה לוואצאפ של התיאטרון.

ואם עדין לא צפיתם בקליפ החדש של מופאש – מוזמנים להכנס ולצפות בקליפ 2021 של מופאש

וזה הזמן להזדרז ולהזמין את המופע גם ל-לג' בעומר – מופע אש ללג' בעומר.

נשמח להיות בקשר!

מספר טלפון: 054-6702328
מלאו את הטופס וניצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן