הופעות "שמחה" בחג הסוכות – שמחת בית השואבה

לא פשוט להופיע עם מסיכה – אבל החיוך נשמר!

אחרי שחשבנו שחוזרים לשגרה ואחרי הופעות ומופעים שבהם הוזמנו והתחלנו להופיע מול קהל בכמה מקומות ברחבי הארץ (לפי הכללים כמובן). ואחרי שהתכוננות למופעים בחגי תשרי…
הגיע הסגר של חגי תשרי שסגר בחזרה את המשק ובצורה משמעותית ביותר ביטל את האפשרות להופיע ולשמח.

עם כל זה רכזי התרבות בערים השונות העלו רעיון של מופע ושמחה לתושבים למרות הכל, והפעם בצורה מיוחדת, הרכזים הציעו שנצא לסיבוב הופעות ברחבי העיר עם רכב "שמחה" (הרכבים שמלווים תהלוכות של ספרי תורה).
הרכבים ישמיעו מוזיקה ויאירו את השכונה עם האורות והאפקטים שלהם. ואנחנו נסע בצמוד אליהם, בכל נקודת רחוב מרכזית שמרכזת המון בתים (צמתים, חניות וכיכרות) נעצור ונופיע בפני הקהל שיצפה בנו מהמרפסות ומהחלונות.

מופאש – מופע במגבלות הקרונה

היום הופענו עם משאית שמחה ברחבי העיר רמלה.היה כיף לשמח ולראות את התושבים הרבים שנמצאים בסגר בבתים.יוצאים אל המרפסות, רוקדים ושמחים ומוחאים כפיים.מקווים לחזור להופעות רגילות בקרוב אבל בנתיים ממשיכים לאלתר ולהופיע לפי התקנות.ישר כח לעריית רמלה על ההפקה המושקעת והסיבובים מלאי השמחה ברחבי העיר.

Gepostet von ‎תיאטרון מופאש – מופע אש ולהטוטים‎ am Mittwoch, 7. Oktober 2020
סרטון של מופע "שמחה" ברחובות העיר – תיאטרון מופאש

לצפיה בפוסט המקורי בעמוד הפייסבוק של תיאטרון מופאש לחצו כאן>>

ואכן זכינו והצלחנו לשמח את התושבים, בכמה ערבים במהלך החג התייצבנו במקום מרכזי בעיר, שם חברתי לאנשי התרבות (והתרבות התורנית), נצמדנו לרכב "שמחה" ולניידת שליוותה את כל המסע. ויצאנו לטיול ארוך ומהנה ברחבי העיר.

כל כך מחמם את הלב ומשמח לראות את האור והשמחה שהצלחנו להביא אל התושבים. בכל נקודה שאליה הגענו התקבלנו במחיאות כפים, בצילומים ובהרבה רוח טובה שכל תושבי המדינה כל כך היו צריכים.

במיוחד בחג הסוכות שבו השמחה היא ענין משמעותי ובו נאמר שמי שלא ראה שמחת בית השואבה לא ראה שמחה מימיו. כיף ומחמם את הלב לראות את השמחה שהצלחנו לטעת בלב האנשים. ולתת תקווה גם בסגר ובריחוק שאנחנו נאלצים להתמודד איתו.

מדבקות וואצאפ שהפיק אלעד יורב על תמונות המופעים שלנו בערים

המופעים הקצרים עם לפידי האש, ומופעי האש המגוונים שהצגנו הוסיפו והחדירו את אווירת החג גם לאנשים המבודדים בבתים.

אנחנו מקווים כמובן לחזור ולהופיע בצורה רגילה וברוב עם. אבל עד אז אנחנו כאן למלא את המשימות ולשמח את הצופים בדרכים האפשריות.

תמונה ממופע השמחה של תיאטרון מופאש – מופעי אש ולהטוטים

כמו בפעמים הקודמות, הראנו שאפשר להופיע במופע אש ובמופעי להטוטים ולהשתלב בכל סוג מופע, מעבר להצגות ולמופעים שלנו. כמו לדוגמה שילוב בהצגות (האוצר מתחת לגשר), בתוכניות טלוויזיה (שלומי וסתם בקייטנה של הידברות) ועכשיו גם במופעי רחוב המותאמים לקורונה ולסגר.

סטיקרים של וואצאפ מופאש
סטיקרים שהופקו על מופעי השמחה של תיאטרון מופאש

נשמח להיות בקשר!

מספר טלפון: 054-6702328
מלאו את הטופס וניצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן