הכנה לפורים – אווירה, ומה קורה לפני ואחרי המופע המצחיק והמהנה לפורים

חנוכה חלף, וגם טו' בשבט מאחורינו, אנחנו בעצמו של הגל החמישי, ולפני שני חודשי אדר (שנה מעוברת), וכבר מרגישים את פורים באויר. הילדים מתחילים לתכנן תחפושות, והרכזות מתחילות לתכנן את מסיבת הפורים בבית הספר, במתנ"ס, בישוב, בבית הכנסת ועוד.

כבר כתבנו בעבר על סוגי המופעים השונים שאפשר להזמין את מופאש בחודש אדר ובחג הפורים מופע אש ומופע להטוטים לחג הפורים! וניתן גם לראות פרטים על המופע בעמוד הפורים של תיאטרון מופאש. בפוסט הזה נדבר קצת על האוירה המיוחדת שמופע של מופאש יוצר באירוע ובכל מקום שמזמינים אותו.

אוירה מהנה ופורימית עם מופאש

לפני שנדבר על האוירה, צפו בקליפ הותיק של תיאטרון מופאש ושימו לב לתגובת הקהל למופע.

כפי שניתן לראות בקליפ הקהל והצופים צוחקים לכל אורך המופע. ואחד הדברים שאנחנו שומעים הכי הרבה לאחר מופע. זה "צחקתי כל כך, פשוט לא הפסקתי לצחוק", כשמתחילים את היום או את הערב עם מופע של תיאטרון מופאש האווירה הופכת להיות חייכנית ומהנה, על הפנים של הקהל בין אם בוגרים ובין אם ילדים מתלבש חיוך, והצחוק הופך להיות חלק מהאירוע כולו.

לצחוק המתגלגל שמתלווה למופע מתלווה גם הרגשת קלילות, שמאפשר לכולם להיות קצת יותר פורימיים וכשהקהל לא "כבד" האירוע כולו הופך למוצלח יותר.

מופאש מתארחים אצל שלומי וסתם
מופאש – מופע להטוטים מיוחד המותאם לחג הפורים

איך מתנהל מופאש בפורים?

החלטתם שאתם בוחרים להזמין את מופאש, אז איך זה עובד ביום המופע עצמו?

ראשית אנחנו מגיעים כחצי שעה לכל הפחות לפני המופע ומתארגנים למופע, בוחרים את המיקום הטוב ביותר (עם הקורונה, גשם, אולם בחוץ או בפנים וכו' זה לפעמים מורכב יחסית), מרכיבים את הציוד הטכני שכולל את ההגברה והמדונות שלנו, פורסים את הציוד על גבי הבמה ומוכנים למופע.

על מנת לשמור את האווירה הפורימית אנחנו מפעילים מוזיקה לחג הפורים, לכל קהל לפי אופי השירים המתאים לו. וכשאנחנו עולים לבמה האקשיין מתחיל!

המטרה: מאה אחוז! צחוק והנאה

כמי שמופיעים אלפי פעמים חשוב לנו מאוד להיות במאה אחוז בשביל הקהל שלנו, ואנחנו רוצים שהקהל והמזמינים יקבלו את מה שהם הזמינו. הנאה וצחוק. ולכן אנחנו משקיעים את כל כולנו בלהיות בתוך המופע. לא רק שהקהל ייהנה. אלה שאנחנו בעצמנו נהנה. ואז ברור שהקהל יהיה חלק וייהנה לא פחות מאתנו.

אם כתבנו על מחמאות שכותבים לנו אז המחמאה הבאה הכי שכיחה היא: "רואים שאתם נהנים" וזו באמת אחת המטרות שלנו כשאנחנו מגישים מופע אש ולהטוטים לקהל.

לכל אורך שלבי המופע אנחנו עם היד על הדופק על מנת שהקהל יהיה באוירה ויהיה מכל שלב במופע. בין אם מהלהטוטים שאנחנו מבצעים ובין אם מקטעי ההומור והצחוק המלווים את המופע..

מופאש מופע באוירה פורימית
מופאש מופע באוירה פורימית

מתחילים בחיוך ומסיימים בצחוק גדול

אחת הפעולות המורכבות במופע היא ההפשרה של הקהל. יש קהלים שמגיעים מחוממים ומוכנים לצחוק ולהנות מכל רגע, ויש קהלים שמגיעים קצת יותר רדומים או קרים. המופע בנוי בצורה שבו הוא מעלה את הקהל על דרך המלך לצחוק ומוערבות.

אם בתחילת המופע נשמעים צחוקים קלים, או חיוכים בסיום המופע הקהל כבר צוחק בקול ומתגלגל בכיסאות (תרתי משמע).

הזמינו מופאש לפורים בדף צור קשר שלנו ותהינו ממופע אש ולהטוטים מצחיק ומהנה שיצור לכם אווירה פורימית מדליקה ושמחה. ושיהיה לכולנו חג פורים שמח ובריא.

נשמח להיות בקשר!

מספר טלפון: 054-6702328
מלאו את הטופס וניצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן