מופע אש ומופע להטוטים לחג הפורים!

אנחנו עדין לא יודעים האם בחג הפורים המתקרב נופיע במופעים אמיתיים או במופעים בזום, שידור חי או הקלטה של מופע. ולכן אנחנו מתכוננים לכל האפשרויות ומקווים להופיע באופן אמיתי אצלכם בחג הפורים!

מופע לראש חודש אדר

מופעי הפורים בשנה רגילה מתחילים כמופעי פתיחה של חודש אדר, מופע להטוטים בראש חודש אדר ומופע אש שמכניס את הקהל לאווירה הפורימית ולחודש אדר.

לאחר מופע האש בראש חודש ממשיכים למופעים בתוך החודש, החל מתחילת חודש אדר ועד לפורים עצמו. כאשר השיא של המופעים הוא ביום התחפושות בבתי הספר.

מופע ביום התחפושות בבתי הספר

יום התחפושות בבית הספר נחגג יום לפני תענית אסתר, וזה היום שבו אנחנו מגיעים לבית הספר, וכל התלמידים המחופשים זוכים לצפות במופע להטוטים מצחיק ומבדר שמתאים בדיוק לאווירה הפורימית.

בתמונות המצורפות ניתן לראות תמונות המופעים בשנה שעברה, ממש ברגע האחרון לפני תחילת הסגרים וביטול המופעים.

מופע להטוטים בליל קריאת המגילה

השיא הבא של מופעי חודש אדר הוא כמובן במסיבות פורים במופע המרכזי שאחרי קריאת המגילה, המופעים מתחלקים למופע מוקדם מיד אחרי הקריאה ומופע נוסף שאנחנו מופיעים בסמוך למופע הראשון, למקומות שרוצים לקרוא קצת יותר לאט או לעשות סעודת פורים מפוארת ולאחר מכן מופע אש ולהטוטים שיתן אווירה מצחיקה ומהנה לחג הפורים.

מופע להטוטים ביום פורים

ביום פורים אנחנו מופיעים עד לשעה 13:00 על מנת שנספיק להגיע לסעודות פורים עם המשפחות שלנו. ולכן פנויים למופעים מוקדמים שמסתיימים עד לשעה 13:00.

מופע אש ולהטוטים לפורים בירושלים

בערים המוקפות ובראשם ירושלים המופעים נקבעים ליום שאחרי קריאת המגילה בכל הארץ, ואנחנו זמינים ושמחים לחגוג את פורים דמוקפים עם הירושלמים ולשמח אותם בחג הפורים שלהם.

המופעים בירושלים לא מוגבלים בשעות או בזמן, ואפשר להזמין לכל שעה ביום או בליל פורים.

וגם למחרת ביום הפורים של ירושלים אנחנו שמחים להגיע לעיר הבירה ולהופיע בירושלים, כיף לחגוג ולמשוך את חג הפורים ליומיים. ובמיוחד כשהשמחה משולבת עם מופע להטוטים ואש של תיאטרון מופאש!

אופי המופעים בפורים

בפורים עצמו אנחנו ממליצים להזמין את מופאש- מופע אש ולהטוטים שהוא מופע מצחיק ומבדר עם אופי פורימי יותר ומתאים לאווירה הקלילה של החג.

בימים שלפני פורים או בראש אדר ניתן לשלב את מופאש (מופע הלהטוטים) או להזמין את אגדת להטוטים – המסע של להב עם התאמה לחג הפורים.

מתלבטים מה להזמין? רוצים שנדבר על זה?

להזמנת מופעים חיים או מופעים בשידור צרו אתנו קשר ונשמח להופיע אצלכם.

צפו בסרטון של מופאש שיעביר לכם בצורה טובה את האווירה והצחוק במופע של תיאטרון מופאש>>

מופע מצחיק לפורים

נשמח להיות בקשר!

מספר טלפון: 054-6702328
מלאו את הטופס וניצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן