תמונות מספרות – תמונות שכיף לראות מהמופעים שלנו

איזה כיף לקבל תמונות וצילומים מהמופעים שלנו, כיוון שאנחנו מופיעים ונמצאים על הבמה, אנחנו כמובן לא יכולים לצלם. בחלק מהמופעים נמצאים צלמים מקצועיים, ולפעמים אנחנו מזמינים צלמת או צלם שיתעדו את המופע או ההצגה.

ועדין יש הנאה מיוחדת בלקבל צילומים מהמופעים דווקא מהקהל עצמו, אנשים שישבו בקהל וצפו במופע, לפעמים אלו אנשים שאנחנו לא מכירים בכלל. ולפעמים אלו המזמינים שהצליחו לתפוס את הרגע בצורה מושלמת.

בעבר העלנו תמונות נהדרות של הצלם עמיקם נחושתן שהצליח לתפוס את הרגע, ולספר סיפור שלם בתמונה אחת. אלו התמונות החביבות עלינו.

מופאש במופע מצחיק - תופסים את הרגע - צילום עמיקם נחושתן
מופאש במופע מצחיק – תופסים את הרגע – צילום עמיקם נחושתן

תמונה שמספרת סיפור!

תמונה שמספרת סיפור היא תמונה שמצליחה בהבזק אחד, בלחיצה אחת של הצלם לתפוס רגע נדיר במופע. שמעביר סיפור קטן, ואווירה שיהיה קשה להסביר אותה גם באלף מילים.

במופע שהתקיים בפורים קטן בבית ספר מורשה בנים בפתח תקווה, קיבלנו תמונות נהדרות שצילמו המורים השונים שהיו נוכחים במופע, וחלק מהתמונות מספרות סיפורים נפלאים בתמונה או בשתי תמונות. ואנחנו שמחים להציג את הסיפורים שתפסה העדשה בפוסט הזה.

היופי בסיפור בתמונה הוא שכל אחד יכול לספר לעצמו את הסיפור. והסיפורים שיסופרו יהיו שונים ומיוחדים.

מוזמנים להתבונן בתמונות שבפוסט לספר לעצמכם את הסיפור שאתם מדמיינים שקרה, למה הוא קרה ומה היה בדיוק. זה לא משנה מה היה באמת. משנה מה אתם מספרים.

מומלץ לספר את הסיפור ביחד עם אחרים, עם הילדים, בני הזוג, ותתפלאו לראות איך כל אחד מספר סיפור אחר.

סיפור בתמונה תיאטרון מופאש מופאש אש ולהטוטים
סיפור בתמונה תיאטרון מופאש מופאש אש ולהטוטים

סיפור תמונה מוצלח, הופעה מצויינת

ככל שאפשר להפיק ממופע אחד יותר סיפורי תמונה, כך הסיפור והתמונה מאפשרים לגלות ולהכיר בצורה באיכות המופע כולו. גם אנחנו עומדים נדהמים, כשאנחנו מקבלים תמונות, ורואים את כמות סיפורי התמונה שמתגלים לנו ברגעים הקטנים של המופע.

סיפור התמונה לא מתרחש דווקא בקטע שהתכוונו או שאנחנו אפילו יודעים להגדיר אותו מראש. ועם זאת מדהים לראות ולגלות אותו אחרי המופע.

מה הסיפור סיפור תמונה תיאטרון מופאש

רוצים לראות עוד סיפורי תמונה? מוזמנים לעמוד הפייסבוק שלנו שם תוכלו לראות את סיפורי התמונה המדהימים שצילם עמיקם נחושתן

רוצים להכיר יותר טוב את מופע הפורים שלנו? ומה בדיוק אנחנו מציעים לפורים? הכנסו לפוסט הקודם שמסביר ומפרט על מופעי פורים של תיאטרון מופאש.

יש לכם תמונות של מופאש?

צילמתם אותנו במופע? הצלחתם ליצור סיפור תמונה מענין? נשמח מאוד שתשלחו לנו את התמונות ביצירת קשר באתר או בעמוד הפייסבוק שלנו. את התמונות המוצלחות נפרסם ב"ה בפוסטים נוספים.

תמונה וסיפור תיאטרון מופאש לפיד והבעת פנים
תמונה וסיפור תיאטרון מופאש לפיד והבעת פנים

נסיים בתודה למורים והמורות בבית ספר מורשה בנים שצילמו אותנו ונהנו מהמופע. וגם גרמו לנו הנאה בתמונות.

נשמח להיות בקשר!

מספר טלפון: 054-6702328
מלאו את הטופס וניצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן