מופאש – שיר סיום קטע וידאו מההצגה אגדת להטוטים

בעבר סיפרנו על השדרוג שעברה ההצגה אגדת להטוטים, הצגה שמשלבת סיפור עלילתי עם מגוון הלהטוטים שתיאטרון מופאש מציג.

כחלק מהשדרוג הוספנו להצגה שני שירים חדשים, שדרגנו את התפאורה והוספנו קטעים חדשים ומיוחדים להצגה.

בשבוע שעבר לאחר שלא הופענו לאורך זמן רב עם ההצגה אגדת להטוטים המסע של להב. זכינו בשעה טובה להופיע עם ההצגה במעלה אדומים, במופע מרכזי.

ההצגה התקיימה בחצר בית ספר, והתנאים היו מיוחדים ביחס לתנאי ההצגה שלהם אנחנו רגילים, אבל כמי שמתורגלים בתנאים מיוחדים ויכולים להשתלב עשינו מאמץ והתארגנו להופיע בהתאם לרוח המקום.

וכך מסתבר שגם אחרי שלא מופיעים כמעט שנה, ההצגה טבועה בנו ואנחנו זוכרים את כולה וגם את הריקודים החדשים בצורה טובה ומיוחדת. צפו בקטע שצולם על ידי מפעילת המוזיקה של ההצגה בזמן אמת.

מופאש – שיר סיום קטע וידאו מההצגה אגדת להטוטים

השירים החדשים בהצגה אגדת להטוטים

השיר שאותו אנחנו שומעים ברקע הוא שיר הסיום של ההצגה, בעבר היינו משמימים את השיר הנהדר של אודי דוידי (אחרי שקיבלנו את האישור שלו להשמיע – תודה אודי!) תחשוב טוב יהיה טוב ושיר הסיום החדש מחליף את השיר. כאשר המסר כמו כל המסר של ההצגה הוא שתמיד צריך להמשיך ואם נמשיך ונעיז ונחשוב טוב גם נצליח לעמוד במטרה. להתגבר ולנצח כל מכשול.

השירים החדשים שנכתבו והולחנו על ידי צופיה לקס מתקבלים באהדה רבה על ידי הקהל, והביצוע המוזיקאלי עם מוזיקה והקלטה של אלעד דוייטש מוזיקה מוסיפים להצגה ניחוח של מחזמר והקהל מתחבר אל המנגינה המיוחדת וכמובן אל המילים.

ההצגה אגדת להטוטים היא הצגה על גבורה ובטחון, ההצגה מספרת על להב שמתמנה באופן מפתיע לשומר מגילת הגבורה, וכשהוא שומר על המגילה, היא נגנבת… ללהב אין ברירה והוא יוצא למסע של גבורה להציל את המגילה. במהלך המסע הוא מכיר ומגלה את עצמו ומגלה את סוד הגבורה!

ההצגה לשמחתנו מאושרת על ידי תרבות לפריפריה ומאפשרת לקהלים שונים מרחבי הארץ להנות מההצגה במחיר מיוחד ומסובסד על ידי תרבות לפרפריה באמצעות "פמי פרמיום".

קצת על מופע יום ירושלים!

כמו שכתבנו בעבר המופעים וההצגות שלנו מותאמות לאירועים שונים, והשנה נדרשנו להתאים את המופע שלנו ליום ירושלים. וכמובן שנענינו לאתגר. והגענו להופיע בירושלים במופע להטוטים מיוחד לכבוד יום ירושלים.

תמונה מהמופע שקיימנו לכבוד יום ירושלים
תמונה מהמופע שקיימנו לכבוד יום ירושלים

את המופע – מופאש – מופע אש ולהטוטים קיימנו בשכונת ארנונה בירושלים לקהילה מיוחדת וצעירה, וכמו במופעים אחרים שלנו, מבוגרים, ילדים וכל מי שנכח במופע נהנה, צפה, צחק וקיבל 45 דקות של כיף והומור (והכל בשילוב להטוטים).

המופע קיבל מחמאות, ואת התמונה המצורפת קיבלנו מחברים שהמשפחה שלהם הייתה נוכחת במופע. הצופים התלהבו ושלחו את תמונות וקטעי וידאו מהמופע בוואצאפ המשפחתי להנאת כולם.

כמו תמיד אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל פרטים נוספים על ההצגה אגדת להטוטים, על המופע שלנו "מופאש" וכמובן על ההתאמות המיוחדות שאנחנו עושים בדיוק לאירוע שלכם.

נשמח להיות בקשר!

מספר טלפון: 054-6702328
מלאו את הטופס וניצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן