מופע או הצגה – מה מתאים לחג הפורים?

איזה כיף שחג פורים מתקרב, אנחנו מתרגשים בכל שנה להופיע ולבדר ילדים, מבוגרים, קהילות, בתי ספר, מתנסים, אנשים מחופשים וכאלו שלא, ליצנים, חיילים, כבאים, שוטרים, גיבורי על, גיבורי תרבות, מכונות שתיה וכל תחפושת שתחשבו עליה.

המופעים בפורים מהנים ומשעשעים כי כולנו נמצאים באוירה פורמית ומרשים לעצמנו להנות בצורה שהיא קצת יותר מכל הופעה, הקהל משוחרר יותר, ומצפה לצחוק ולהנות וגם אנחנו כמוהו באוירה פורימית משלימים עם המופע שלנו "מופאש לפורים" או עם ההצגה "אגדת להטוטים" מופע פורימי מהנה ומצחיק.

אז מה מתאים יותר לפורים? ההצגה או המופע?

מופע או הצגה מה עדיף תיאטרון מופאש מופע אש ולהטוטים לפורים
מופע או הצגה מה עדיף תיאטרון מופאש מופע אש ולהטוטים לפורים

כמו שהמן אוהב לענות… תלוי 😉

מתי עדיף מופע?

אם מזמינים את תיאטרון מופאש ליום שהוא יום הפנינג, יום שבו כולם מחופשים ועוברים בין תחנות והאווירה היא אווירת קרנבל, אנחנו ממליצים ללכת על המופע "הרגיל" מופאש. וזאת מכיוון שלמופאש אין התחלה אמצע וסוף ואין חשיבות גם אם משהו מצטרף באמצע או פספס איזה מילה. ובאווירה של יום התחפושות והקרנבל, לא תמיד כולם יכולים לשבת ומי שיושב לא מיושב בדעתו. ולכן עדיף משהו קליל וכיפי, שיצחיק את הקהל ויתחבר לאווירה בצורה קלה.

וגם (לא פחות חשוב) יהיה גמיש מבחינת הזמן והמקום. כי את המופע אפשר לעשות בכל אורך שרוצים (בין אפס ל-45 דקות) וברוב המקומות שרוצים.

באופן כללי כתיאטרון מופאש הוא חלק מאירוע גדול יותר אנחנו ממליצים על המופע.

מתי עדיף הצגה?

ההצגה עדיפה כאשר מדובר על אירוע שהוא קצת יותר "מיושב" וכשאנחנו מגיעים כחלק העיקרי של הפעילות. והקהל נמצא במצב של ספיגה ולא של פעילות. וזאת מכיוון שלהצגה יש זמן מוגדר (כ-50 דקות) וגם אם מקצרים ומריצים אותה היא עדין תקח 40 דקות לפחות. ומאוד קשה לחתוך או לקצר אותה.

ההצגה צריכה תנאים מסביב, עדיפות לאולם סגור, במה גדולה ומקום רחב ונוח לשחקנים ולמאחורי הקלעים.

ההצגה מגיעה עם תפאורה ואיש טכני ובאופן כללי תופסת יותר "מקום" ולכן אם רוצים להרשים את הקהל או משהו מהקהל ההצגה מתאימה יותר.

עדין מתלבטים?

אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ונשמח להתלבט אתכם ולעזור בקבלת ההחלטה מה מתאים יותר 🙂

רוצים לצפות בהצגה ולהחליט? לחצו כאן>>
רוצים לצפות במופע ולהחליט? לחצו כאן>>

מופע או הצגה תיאטרון מופאש
מופע או הצגה תיאטרון מופאש

נשמח להיות בקשר!

מספר טלפון: 054-6702328
מלאו את הטופס וניצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן