המסע של מופאש – גלגולי האתר של מופאש והסיפור עם גוגל

אם אתם עוקבים אחרי מופאש מאז הקמתו, כנראה שהכרתם את האתרים השונים שהיו לנו, החלק מאתר הראשון והצבעוני מאוד, ועד לאתר הנוכחי שהוא אתר מלא בתוכן ובחידושים.

האתר הראשון של מופאש

האתר שהתחיל כאתר פלאש צבעוני ומלא אפקטים נבנה עוד לפני שהיה לנו המופע הראשון שהופענו בפועל, והוא הביא גם את שני המופעים הראשונים ישירות מהאינטרנט.

הודות לשירות האירוח שאירח את האתר קפצנו באופן די מהיר למקום הראשון בגוגל והיינו בו שנים רבות. מה שעזר לנו להתפרסם ולקבל טלפונים והזמנות של מופע אש ולהטוטים, ולאחר מכן הזמנות של ההצגות שלנו אגדת להטוטים ואוצר הזהב.

זוכרים איך היה נראה האתר הראשון?

האתר הראשון של מופאש - שנת 2005 (לערך)
האתר הראשון של מופאש – שנת 2005 (לערך)

האתר היה חדשני מאוד לזמנו, והציג גלריית תמונות, קטעי וידאו, ואפשר גם ליצור קשר עם מופאש ולהזמין מופעים והצגות.

האתר השני של מופאש

לאחר כמה שנים עם האתר הראשון התקדמנו לאתר חדש ומעוצב בצורה קצת שונה, שגם הוא שמר את מופאש במקום הראשון והיה מאוד חדשני לזמנו

האתר השני של מופאש (2010 בערך) - מעוצב בצורה מיוחדת ומציג את מופאש בצורה חדשנית
האתר השני של מופאש (2010 בערך) – מעוצב בצורה מיוחדת ומציג את מופאש בצורה חדשנית

האתר השני הציג אנימציה שהגולשים אהבו מאוד, והרבה מהטלפונים היו: "אני באתר הכתום שחור – זה ממש יפה, רציתי להזמין מופע אש ומופע להטוטים".

במשך זמן רב החזיק האתר השני מעמד והיה במקום הראשון בגוגל, אבל אז בגלל כמה טעויות טכניות ובגלל שגיאות באינדוקס ובבנית הדפים באתר, האתר נפל עד למצב שלא היה ניתן למצוא את האתר בכתובת המלאה שלו בגוגל (היתה כתובת משנית ששם הוא הופיע)

האתר השלישי והנוכחי של תיאטרון מופאש

עקב העלמות האתר מגוגל, וגם בעקבות הצורך לעדכן את האתר במקביל לתחזוקה של עמוד הפייסבוק של התיאטרון שם העלנו תכנים פופלרים וסיפרנו על המופעים וההצגות שלנו, החלטנו לפני כשנתיים שצריך לחדש את האתר ולבנות אותו בצורה חדשה ומקצועית יותר.

בחרנו בטכנולוגיית וורדפרס שמאפשר קידום בצורה נוחה, והצבנו מטרה: "לכבוש את המקום הראשון בגוגל" במשך הזמן עבדנו קשה, ועשינו עבודה רבה על מנת לקדם את האתר. ובסופו של דבר לאחר עבודה והשקעה רבה הצלחנו לכבוש את המקום הראשון בגוגל עם האתר החדש והעדכני של מופאש.

האתר של מופאש - מופע אש ולהטוטים
האתר של מופאש – מופע אש ולהטוטים

עמי חניא – החליט להעביר את הידע והיכולת לקדם את האתר ולבנות אותו בצורה נכונה, ובבלוג שלו אפשר לקרוא בפירוט על האפשרות לקדם את אתרים ולהביא אותם למקום בולט בגוגל.

אם אתם רוצים לדעת עוד פרטים על תוכנית קידום האתרים של עמי וחברת CloseApp בקרו בבלוג של עמי וקראו על הדרך המיוחדת של מופאש, מהרשימה השחורה אל הפסגה.

ועל התוכנית החדשה של עמי והחברה לקידום מלווה. דרך חדשנית ויעילה לקדם את האתר שלכם.

נשמח להיות בקשר!

מספר טלפון: 054-6702328
מלאו את הטופס וניצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן