כיף להיות חלק מערוץ תוכן ערכי – ערוץ אפיקומן

עם תחילת הקורונה והמגבלות על התכנסויות היה ברור שעולם התרבות והמופעים הולך להשתנות, עשינו התאמות רבות למופע ולאפשרות לצרוך את התכנים שלנו בין השאר באמצעות שידור או הקלטות של המופעים וההצגות, מופעי שמחה ברחוב, מופעים קצרים בקפסולות ועוד.

לידת ערוץ תוכן מתוך משבר הקורונה

בקבוצת האמנים אית"י עלה הצורך הגדול של האמנים להופיע והצורך הגדול של הציבור לקבל עוד ועוד תוכן על מנת להעביר את הסגר ואת הזמן בבית בצורה קלה וחוויתית יותר. לאחר דיונים רבים ורעיונות שעלו. הוחלט על ידי כמה אמנים חלוצים להקים ביחד ערוץ תוכן שירכז את כלל התכנים שיש לאמני הערוץ להציע.

לגרעין המייסד של האמנים הצטרפו עוד אמנים ואמניות שהתלהבו מהרעיון, כאשר כלל האמנים שותפים בערוץ ובתכניו, וכל אחד מביא את עולם התוכן שלו אל הערוץ.

בקרו והכירו את ערוץ אפיקומן

וככה נוסד ונולד ערוץ אפיקומן – ערוץ תוכן יהודי וערכי המאפשר גלישה וצפייה בתכנים איכותיים במקום אחד.

לגלישה וצפיה בערוץ אפיקומן לחצו כאן>>

עמוד התוכן של מופאש בערוץ אפיקומן
העמוד של תיאטרון מופאש – מופע אש ולהטוטים באתר אפיקומן

ערוץ אפיקומן מאגד בתוכו מעל 20 אמניות ואמנים בתחומי יצירה שונים ומגוונים, מה שמאפשר לקבל תכנים המותאמים לטווחי גילאים ולכלל האנשים שירצו לגלוש ולהשתמש בערוץ.

בין שאר התכנים בערוץ ניתן לצפות בסרטונים המיועדים לקהל הילדים, סרטונים לכל המשפחה, שירים ויצירות מוזיקאליות, תיאטרון ומופעי בובות, שירי ילדים, סרטונים לנוער, קליפים. ועוד.

תיאטרון מופאש בערוץ אפיקומן

גם אנחנו בתיאטרון מופאש ראינו צורך גדול בערוץ ורצינו שהתכנים שלנו יוכלו להגיע לכל בית שיחפש צפיה איכותית ותכנים מעולים. אפשר להכנס לעמוד של תיאטרון מופאש בערוץ אפיקומן ולהתרשם 🙂

כמו שאפשר להנות מקטעים מהמופעים של תיאטרון מופאש ולצפות בקטעים ממופע האש, ומופע הלהטוטים שלנו, וכמובן הצגות התוכן, אנחנו מקווים שבקרוב יהיה אפשר לצפות בהצגות וקטעים שלמים יותר של תיאטרון מופאש באתר אפיקומן.

וכמו שאומרת הססמה של ערוץ אפיקומן – אפיקומן בדיוק מה שחיפשת!
מוזמנים להכנס לערוץ ולהתחיל לצרוך תוכן בצורה אחרת וטובה יותר.

ערוץ אפיקומן מציג שיתוף פעולה בין אמנים ונולד מעבודה משותפת בקבוצת אית"י אמנים יוצרים תרבות יהודית. אנחנו בתיאטרון מופאש מאמינים בשיתופי פעולה ויצירת תוכן (דיגיטלי וכזה שאינו דיגיטלי) משותפת. אז אם אתם אמנים, או בעלי רעיונות צרו איתנו קשר ונשמח לחשוב ולשתף פעולה.

נשמח להיות בקשר!

מספר טלפון: 054-6702328
מלאו את הטופס וניצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן