מה זה שיתוף פעולה? כל התשובות בתוכנית של שלומי וסתם!

כששלומי וסתם רוצים לדעת מה זה שיתוף פעולה (ולא שטיפת פעולה 🙂 ) הם מיד קוראים לעמי ויהודה מתאטרון מופאש. כי צמד להוטטנים שמופיע כל כך הרבה זמן ביחד חייב לדעת מה זה שיתוף פעולה ואיך עושים אותו. ואם גם אתם רוצים לדעת? קראו את הפוסט וצפו בפרק שמופיע בקישור למטה.

מה זה שיתוף פעולה? רוצים לדעת התשובה? קוראים למופאש!

השאלה "מה זה שיתוף פעולה?" עלתה ל שלומי וסתם – Shlomi & Stam The kosher jewish children show בתוכנית החדשה שלהם בקייטנת הילדים בערוץ הידברות

בכל פעם בסיום מופעים והצגות שלנו התגובה השכיחה ביותר היא:
"היה מדהים! אבל הכי אהבתי את השיתוף פעולה וההבנה בניכם, רואים את זה בשניה".

אז כצמד להטוטנים ששיתוף הפעולה הוא הדבר שהכי בולט בהופעות שלהם, וכמי שמופיעים ביחד הרבה שנים באש ובמים עם מופעים שונים והצגות שמשלבות תוכן ואיכות. עם להטוטים והרבה הומור.
שלומי לניאדו האלוף הזמין אותנו אל התוכנית להציג ולדבר על שיתוף פעולה, וגם קצת על עצמנו.

היה כל כך כיף להתארח בתוכנית, להופיע עם קטע שמראה איך לא לשתף פעולה, ואז עם קטע שמראה איך לשתף פעולה. ולספר קצת על עצמנו, על מופאש, ועוד המון הפתעות.

מופע להטוטים מדהים עם שיתוף פעולה!

המופעים וההצגות של מופאש הם דוגמה מדהימה לשיתוף פעולה וזרימה על הבמה, בהבנה כמעט עיוורת אנחנו מצליחים להעביר את מופעי הלהטוטים ומופעי האש אל הקהל. והקהל שרואה כמה אנחנו נהנים על הבמה ומרגיש איך הסינרגיה והאנרגיה שאנחנו מביאים אל הבמה עוברת אליהם.

מופעים גם בשידורי און ליין ובזום

אנחנו מאמינים שהאנרגיות האלו עוברות גם בשידורים חיים, או בצילומי ההצגות שלנו. ובחודשים האחרונים מתמקדמים ומופיעים גם במדיות דיגיטליות לפי הצורך והבקשות של הקהל. והתגובות מפתיעות. אז אם אתם מחפשים שידור חי או מוקלט ומלא של הצגות או מופעים של תיאטרון מופאש צרו איתנו קשר ונשמח להופיע גם אצלכם.

עד היום הזמינו אותנו עשרות מקומות להקרנות של המופעים בבתים של אנשים פרטיים או ישובים שהזמינו והם שולחים קישור יעודי שמגיע אל התושבים שיכולים לצפות בסרטונים.

רוצים לצפות בתוכנית במלואה? לחצו כאן ועברו לוידאו באתר שלנו!
לצפיה בסרטון של תיאטרון מופאש מתארחים אצל שלומי וסתם בערוץ הידברות>>

תיאטרון מופאש בערוץ הידברות
תיאטרון מופאש בתוכנית של שלומי וסתם

נשמח להיות בקשר!

מספר טלפון: 054-6702328
מלאו את הטופס וניצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן