הצגה ומופע לחגי תשרי

>

>

>

מופאש - מופע להטוטים ומופע אש הצגה ומופע לחגי תשרי

בכל שנה עם תחילת שנת הלימודים והכניסה לבתי הספר לאחר הראשון לסמפטמבר מתחילים להתכונן לחגי תשרי, וגם אנחנו כמו בכל זמן בשנה מתאימים את המופעים וההצגות שלנו לגבי לתקופה.

תקופת הסליחות ראש השנה ויום הכיפורים

בחודש אלול ובתחילת חודש תשרי עם האוירה של אמירת סליחות, ראש השנה ויום הכיפורים מופע הלהטוטים שלנו פחות שייך, אבל יש מקומות שבוחרים להעביר את תחושת הבטחון והאמונה באמצעות ההצגה שלנו אגדת להטוטים. בהצגה להב מגלה את הגבורה, ומגלה שיש לו את היכולת להתשתנות למרות הקשיים והפחדים שמסביב.

חג הלהטוטים בשמחה בית השואבה!

בחג הסוכות בבית המקדש נחוגה בכל יום שמחת בית השואבה וכפי שכתוב במסכת סוכה:

"חֲסִידִים וְאַנְשֵׁי מַעֲשֶׂה הָיוּ מְרַקְּדִין בִּפְנֵיהֶם בַּאֲבוּקוֹת שֶׁל אוּר שֶׁבִּידֵיהֶן, וְאוֹמְרִים לִפְנֵיהֶם דִּבְרֵי שִירוֹת וְתוּשְׁבָּחוֹת."

מסכת סוכה

ועל רבן שמעון בן גמליאל כתוב שהיה מלהטט בצורה יוצאת דופן:

"תניא, אמרו עליו על רבן שמעון בן גמליאל כשהיה שמח שמחת בית השואבה היה נוטל שמונה אבוקות של אור וזורק אחת ונוטל אחת ואין נוגעות זו בזו"

מסכת סוכה

ולכן בכל שנה אנחנו זוכים ומופיעים מידי ערב במקומות שונים בשמחת בית השואבה.

המופע הפופלרי ביותר הוא כמובן מופאש – מופע אש והלהטוטים שלנו כיוון שהוא מתאים וגמיש באורך ובסוג הלהטוטים הוא מתאים מאוד לאירועים שבהם רוצים לשלב את הלהטוטים כחלק מהריקודים, או בכמה "פריצות" (כניסות) אל רחבת הריקודים. וכמובן שהשילוב של מופע אש ואורות עם שמחת החג נותנת חיות ואור לכלל המשתתפים.

אירועי הערבים בסוכות מתאימים לקהילות, בתי כנסת, ישובים, ואירועים עירוניים בכל גודל. את המופע הגדול ביותר שלנו (מול 4,000 איש) עשינו באחד מאירועי שמחת בית השואבה בעיר בצפון הארץ.

כיוון שחול המועד הוא גם חופש אז בבקרים ובשעות אחרי הצהרים אנחנו מופיעים עם "אגדת להטוטים" או עם המופע המלא של מופאש באירועים קהילתיים ובאתרי תיירות שונים שרוצים להעשיר את החוויה של המבקרים.

הקפות שניות ממשיכים לחגוג עם להטוטים

במוצאי שמחת תורה נחגגים ברחבי הארץ הקפות שניות, אירוע קטנים ואירועי ענק שבהם רוקדים ושמחים עם התורה, וגם פה אנחנו משתלבים עם מופעים באורך גמיש ובהתאם לאופי האירוע.

המופע משתלב בין ההקפות השונות ובכל פעם אנחנו נכנסים לנמבר אחר עם סוג להטוטים שונה ומגוון. או עם כניסה מרכזית שבה אנחנו עושים מופע מותאם לכלל הציבור.

לסיום אנחנו שמחים לאחל לכלל עם ישראל שנה טובה ומתוקה כתיבה וחתימה טובה! שנזכה לשמחה תמידית ואמיתית לאורך כל השנה.

שחקנים:

עמי חניא ויהודה רודרמן

המלצות

נשמח להיות בקשר!

מספר טלפון: 054-6702328
מלאו את הטופס וניצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן