מופעי חנוכה – חג האורות חג האש מופעים והצגות לחנוכה

כמו בכל שנה אנחנו מתכוננים למסיבות החנוכה, בחג החנוכה אנחנו מופיעים במופעים שונים ומגוונים שסובבים כמובן סביב סיפור החנוכה.

מכיוון שהמופעים הראשונים שלנו היו בחנוכה ומשם בעצם הכל התחיל (כפי שאפשר לקרוא בסיפור של מופאש) יש לנו חיבה יתרה לחג הזה.

המופעים וההצגות שלנו מתאימים לכל החגים ואנחנו יודעים לעשות התאמות ושינוים קטנים שגורמים למופע או להצגה להיות בדיוק לחג הנוכחי.
בחנוכה אנחנו לא צריכים להתאמץ, חנוכה הוא חג האור, חג האש, חג התקווה והגבורה. והמופע שלנו מופאש, או ההצגה נכתבו בדיוק בשביל החג הזה.

לאורך השנים בהופעות השונות בחג החנוכה למדנו שאפשר לאפיין את מופעי החנוכה לשלושה סוגי מופעים, מופע סביב הדלקת הנרות, מופע בבקרים, ומופע בפסטיבלים השונים.

מופע סביב הדלקת נרות חנוכה

מופעי להטוטים שמתקיימים עם רדת הערב, בדרך כלל המופעים נפתחים בהדלקת נרות משותפת לכל הקהל. ולאחר מכן אנחנו עולים ומופיעים עם מופאש או עם ההצגה אגדת להטוטים. במופעים האלו הקהל מורכב מילדים ומבוגרים מה שנקרא מופע משפחות קלאסי.

מופע אש לחנוכה - מופע להדלקת נרות
מופע אש לחנוכה – מופע להדלקת נרות

מופע להטוטים או הצגה לשעות הבוקר בחנוכה

בחג חנוכה יש חופש ועם זאת אין הגבלה הלכתית לצאת, לטייל, ולהגיע למופעים, לכן הרבה מהמופעים מתרחשים בשעות הבוקר. בשעת הבוקר אנחנו בדרך כלל המופע המרכזי או ההצגה המרכזית. מגיעים (כמעט תמיד בלי הדלקת נרות) ומופיעים. בשעות הבוקר יש גם נטיה יותר לקחת את ההצגה אגדת להטוטים כיוון שהיא "תופסת" יותר במה וארוכה יותר מהמופע. מה שיוצר חוויה שלימה ומלאה יותר לקהל.

ההצגה אגדת להטוטים לחג החנוכה
ההצגה אגדת להטוטים לחג החנוכה

מופע בפסטיבל או באירוע חנוכה מרכזי

בחג חנוכה מתקיימים הרבה אירועים המוניים (לצערנו קצת פחות מאז הקורונה) ואנחנו שמחים להיות שותפים לאירועים האלו ולקחת חלק בין אם כמופע המרכזי של הפסטיבל, או כהצגה שמתקיימת באולם צדדי, או כחלק מהפקה גדולה שבא אנחנו משחקים כמו לדוגמה בהצגה "האוצר מתחת לגשר" בה אנחנו שותפים להפקה הגדולה ומשחקים בהצגה.

האירוע שלכם עם ההתאמה שלנו 🙂

גם לאחר שסרקנו את סוגי המופעים השונים אנחנו תמיד מופתעים מהרעיונות והמקוריות של המזמינים השונים וסוגי האירועים המגוונים בהם אנחנו לוקחים חלק. אם אתם מתלבטים מה נכון לאירוע שלכם ומה מתאים יותר. נשמח לשוחח ולחשוב ביחד איך תיאטרון מופאש יכול להשתלב באירוע החנוכה שלכם.

מופע להטוטים ומופע אש משדרגים את האירוע באופן משמעותי. ותמיד כיף לראות ולצפות בהם. בטח כשהם משולבים בהומור משובח או בהצגה משולבת להטוטים. מוזמנים ליצור איתנו קשר לשדרוג האירוע שלכם.

לכבוד חג האורים חג החנוכה כיף להזכר בקטע הסיום מההצגה האוצר מתחת לגשר בה אנחנו משתתפים, קטע מיוחד המשלב אור, להטוטים והרבה שמחה. במיוחד לחג החנוכה. לחצו כאן לצפיה בקטע>>

או ישירות באתר YOUTUBE

מופע אורות ולהטוטים של תיאטרון מופאש כחלק מההצגה האוצר מתחת לגשר

הצגה לחנוכה אגדת להטוטים תיאטרון מופאש
הצגה לחנוכה אגדת להטוטים תיאטרון מופאש

נשמח להיות בקשר!

מספר טלפון: 054-6702328
מלאו את הטופס וניצור קשר בהקדם