כיף להופיע בחתונה עם מופע אש ולהטוטים

בתיאטרון מופאש אנחנו אוהבים להציג ולשמח את הקהל, במגוון אירועים. לרוב המופעים שלנו הם לקהל של ילדים ומשפחות, וההצגות ברובן מיועדות לילדים. אבל עדין יש מופעים שאנחנו עושים למבוגרים ונהנים מהם לא פחות – מופעים בחתונות!

מופעים בחתונות

להיות בחתונה זה תמיד משמח ומרגש, וכשאנחנו חלק מהשמחה והזכות לשמח חתן וכלה זה עוד יותר משמח. לפני כשבוע יצא לנו להופיע במופע להטוטים ואש לחתונה בצפון.

המופע בחתונות הוא מופע סופר מרוכז (כ-10 עד 20 דקות מקסימום) ואנחנו משתדלים לתת בו SHOW מלא מההתחלה ועד הסוף ללא עצירות וללא הפסקות.

את המופע לחתונה ניתן להזמין עם להטוטן אחד או שניים. והמופע משלב להטוטים ואש ביחד כמו המופעים האחרים של מופאש.

צפו בקטע מהמופע שהתקיים בחתונה:

המופע של תיאטרון מופאש בחתונה

מתי מופיעים בחתונה? ואיך מופיעים בחתונה?

המופעים בחתונה מתבצעים בדרך כלל בזמן שבו הריקודים נרגעים, בתחילת סבב ריקודים או בסיום סבב ריקודים.

החתן והכלה, וכל המשפחה והחברים מתאספים מסביב לנקודה שבה אנחנו מופיעים ויוצרים חצי מעגל רחב וגדול (חשוב לשמור על בטיחות!) מסביב לאיזור שבו אנחנו מופיעים.

אחרי שכולם מתיישבים מפעילים את המוזיקה והמופע מתחיל, לפעמים המופע קצר ותכליתי מאוד, כי הקהל "חם" ורוצה להמשיך לרקוד. ולפעמים המופע יותר ארוך כי אנשים רוצים לנוח וכמובן נהנים לראות את המופע. אנחנו משתדלים תמיד להיות קשובים גם לחתן ולכלה, גם למשפחה וגם לאורחים בשביל שכולם יהיו שמחים ומאושרים בחתונה.

עוד רגע מתחילים את המופע רק צריך להדליק את האש
עוד רגע מתחילים את המופע רק צריך להדליק את האש

המטרה: לשמח!

במשך כל המופע בחתונה ובאירוע חשוב לזכור שהעיקר ומי שאנחנו באים לשמח הם החתן והכלה והאורחים. ולכן אנחנו משתדלים להעצים אותם, ולתת להם להרגיש ולהיות חלק. ואת מחיאות הכפיים אנחנו משתדלים ושמחים להעניק לזוג הצעיר.

כמו כן בשביל שיהיו לזוג מזכרות בלתי נשכחות אנחנו משלבים צילום של החתן והכלה עם לפידי האש שלנו. והכל בשביל להגדיל ולהרחיב את השמחה!

המופע משולב במוזיקה מקפיצה ושמחה, ובקצב מיוחד והמון חיוכים (כמו כל המופעים שלנו).

מוזמנים לבקר בעמוד הווידאו של המופעים שלנו ולצפות במופע אש בחתונה של תיאטרון מופאש

אפשר לבקר גם בערוץ שלנו ביוטוב, ולצפות בקטעים ממופעים והצגות של תיאטרון מופאש.

מופע גמיש ומותאם

אנחנו בתיאטרון מופאש מופיעים באירועים שונים ומתאימים את המופע לפי צרכי הלקוחות, מופע קצר או מופע ארוך בהתאם לזמן, למקום ולאופי של האירוע וכמובן לאופי הקהל.

לאורך השנים אנחנו מופיעים בשמחות שונות, החל מבריתות (לשמח את המשפחה לאחר הברית), עבור בימי הולדת לכל הגילאים, מופע בבת מצווה, מופע בבר מצווה, ועד לחתונה ומפגשים משפחתיים משמחים.

אז אם אתם רוצים שנגיע לשמח גם אתכם עם המופע שלנו. צרו איתנו קשר בעמוד צור קשר שבדף הבית של מופאש.

נשמח להיות בקשר!

מספר טלפון: 054-6702328
מלאו את הטופס וניצור קשר בהקדם